ZEW się budzi Festiwal! Sprawdź, kto zagra na Małej i Dużej Scenie

Rzuć wszystko, wsiądź w cokolwiek i pędź w Bieszczady na piątą edycję festiwalu ZEW się budzi! Spotkamy się w dniach 30 maja – 1 czerwca 2024, w Lesku, „Bramie Bieszczad”. Niech energia gór i legendy połączą nas ponownie!

Festiwal rozpoczniemy epickim koncertem o świcie, bo kto powiedział, że festiwal nie może zacząć się przed śniadaniem? W piątek 31 maja, razem z pierwszymi promieniami słońca, zaserwujemy Wam porcję muzycznych witamin, które obudzą ZEW pozytywnej energii.

Pomysł na festiwal ZEW się budzi wyrósł z pasji ludzi tworzących markę ZEW for men, którzy, zjednoczeni miłością do natury, przygód i muzyki, zorganizowali pierwszą edycję wydarzenia w Lesku w 2018 roku. Teraz, co roku, w otoczeniu gór, lasów i potoków, razem delektujemy się dźwiękami i pięknem przyrody. 

Do Waszej dyspozycji czekać będzie Mała i Duża Scena. A na nich znane i wschodzące gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny rockowej, ale nie tylko. Wojtek Szumański, Dziwna Wiosna, Dr. Misio, Poparzeni Kawą Trzy, Armia. To między innymi oni rozgrzeją Was podczas tegorocznej edycji na Dużej Scenie, która powróciła do Leska po kilku latach nieobecności.

Wisienką na torcie będzie legendarna hiszpańska grupa BOIKOT, która po raz pierwszy odwiedzi Polskę. 

Zapraszamy także całe rodziny na leskie bulwary przy basenie Aquarius. Tam zlokalizowane będzie festiwalowe miasteczko ze Strefą Małego Niedźwiadka dla dzieci. Ale nie tylko one będą miały teren do zabawy. Dla nieco starszych przygotowaliśmy ściankę wspinaczkową, spływy pontonowe, wypożyczalnię motocyklów i czterokołowych hulajnóg oraz przejazdy terenówkami. Koła Gospodyń Wiejskich zadbają o to, byście nie imprezowali głodni:) A wszystko w oprawie zespołów Małej Sceny, które wygrały konkurs Odkrycia ZEW.

Chyba nie trzeba więcej słów na zachętę. Rezerwujcie termin i stawcie się w Lesku na weekend pełen niezapomnianych wrażeń. Do zobaczenia!

źródło: lesko.pl

Shares