Boikot wystąpił na ZEW się budzi Festiwal w Bieszczadach – FILM

Na pierwszym i jedynym dotychczas koncercie w Polsce wystąpił podczas Festiwalu ZEW się budzi w Lesku hiszpański zespół punkrockowy BOIKOT. Znany z znany z żywiołowych koncertów i mocno zaangażowanych społecznie tekstów hiszpański punkrockowy zespół pochodzący z Madrytu zaprezentował na scenie energetyczne kawałki niosące przesłanie solidarności, wolności i buntu.

Podczas ZEW się budzi Festiwal scena tętniła rockową energią dzięki występom takich zespołów jak Armia, The Analogs, Dr Misio, Percival, Poparzeni Kawą Trzy, Dziwna Wiosna, Wojtek Szumański, Zacier, Alcoholica, Siaki, Chałtcore i Stacja B.

O Festiwalu ZEW się budzi

Festiwal ZEW się budzi to unikalne wydarzenie, które co roku gromadzi miłośników muzyki alternatywnej i przygód w sercu malowniczych Bieszczad. Festiwal słynie z epickiego koncertu o świcie – bo kto powiedział, że koncerty nie mogą zacząć się przed śniadaniem?

W 2024 roku na Festiwalu wystąpili : Boikot, Armia, Dr Misio, Percival, Poparzeni Kawą Trzy, The Analogs, Dziwna Wiosna, Wojtek Szumański, Zacier, Alcoholica, Siaki, Chałtcore i Stacja B oraz 10 laureatów konkursu Odkrycia ZEW: SIC!, Nie pamiętam, Ayahuasca, Warhlack, Snakebyte, Iron Head, Chrust, Stan Chaplin oraz RoseMerry. ZEW się budzi to nie tylko koncerty, ale również fascynujące rozmowy z zaproszonymi goścmi, stylizacja w Barberowozie, smakołyki z foodtrucków oraz wiele innych atrakcji, które sprawią, że to spotkanie z muzyką i przyrodą zostanie na długo w sercach uczestników.

Shares