18-latek kradł w sklepach perfumy. Zatrzymali go policjanci

Niżańscy kryminalni ustalili i zatrzymali 18-latka, odpowiedzialnego za kradzieże perfum, do których dochodziło w sklepach na terenie powiatu. Młody mężczyzna wynosił towar ze sklepów ukryty pod odzieżą. Mieszkaniec powiatu przeworskiego usłyszał już zarzuty.

W minionym tygodniu, niżańscy policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży perfum w jednym ze sklepów w Nisku. Jak wynikało z treści przyjętego zawiadomienia oraz zabezpieczonego monitoringu, młody mężczyzna zabrał ze sklepowej półki cztery opakowania perfum, ukrył pod bluzą i wybiegł z budynku.

Dwa dni później, do takiej samej sytuacji doszło na terenie sklepu w Rudniku nad Sanem. Łupem młodego mężczyzny również padły cztery opakowania perfum. Po analizie zgromadzonego materiału okazało się, że obu kradzieży dopuściła się ta sama osoba. Spowodowane straty w sklepach w Nisku i Rudniku nad Sanem wyceniono na łączną kwotę prawie 2,5 tys. złotych.

Zebrany przez niżańskich kryminalnych materiał, pozwolił ustalić tożsamość młodego mężczyzny. 18-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Teraz o losie 18-latka zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Podkarpacka Policja

Shares