Firma Gamma z Diamentem Forbsa 2024

Dębicka firma Gamma została laureatem prestiżowego rankingu Diamenty Forbes 2024. Swoją działalność rozpoczęła dwadzieścia lat temu i dziś z powodzeniem sprzedaje swoje produkty i usługi klientom w kilkunastu krajach.

-Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu z naszych niezastąpionych pracowników, którzy są fundamentem naszego sukcesu – mówi Jaromir Żmuda, prezes Gamma Sp. z o.o.

– To dla nas nie tylko ogromne wyróżnienie, ale również rezultat nieustannych wysiłków, zaangażowania i pasji, jakie wkładamy w naszą pracę każdego dnia – podkreślają przedstawiciele firmy, dla których wiadomość o nagrodzie była kompletnym zaskoczeniem.

„Już po raz szesnasty, w porozumieniu z redakcją „Forbes”, Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa 2024. W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano firmy, które do KRS złożyły sprawozdanie finansowe lub bezpośrednio przesłały je do Dun & Bradstreet Poland” – czytamy na stronie www.forbes.pl.

Gamma w tym roku będzie obchodzić 20-lecie założenia. Jej przygoda w świecie biznesu rozpoczęła się od jednej osoby, przez lata stale powiększając swój skład. Obecnie zespół agencji to ponad 40 osób.
Agencja reklamowa Gamma świadczy kompleksowe usługi dla szeregu renomowanych firm z różnych branż. Oferujemy zróżnicowany asortyment i szeroki wachlarz usług, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Kreujemy innowacyjne kampanie reklamowe, tworzymy materiały poligraficzne, filmy i animacje reklamowe oraz przygotowujemy stanowiska na eventy. Dodatkowo, specjalizujemy się w szyciu i dostarczaniu firmom odzieży sportowej, reklamowej i roboczej.
– Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu z naszych niezastąpionych pracowników, którzy są fundamentem naszego sukcesu. Wasz profesjonalizm, zaangażowanie i wspólna praca przyczyniły się do osiągnięcia tego niezwykłego sukcesu – podkreśla Jaromir Żmuda, prezes Gamma Sp. z o.o. – Dziękujemy również naszym wiernym klientom, którzy są dla nas motorem napędowym. Wasze zaufanie i współpraca to największe wyróżnienie – dodaje prezes Gammy.

Shares