Święty Mikołaj w towarzystwie policjantów odwiedził Wiktorię

Ustrzyccy policjanci wraz ze Świętym Mikołajem odwiedzili Wiktorię. Mundurowi pomogli Mikołajowi wręczyć 6-latce prezenty, żeby chociaż przez chwilę zapomniała o chorobie.

Wiktoria choruje na bardzo poważną chorobę, ale pomimo tego jest pełną życia i radości 6-letnią mieszkanką Ustrzyk Dolnych. Marzeniem Wiktorii było chociaż chwilę poczuć się jak prawdziwa policjantka. Początkiem roku ustrzyccy funkcjonariusze postanowili spełnić marzenie dziewczynki. W styczniu br. dziewczynka odwiedziła funkcjonariuszy w komendzie.

Tym razem funkcjonariusze wspólnie z Św. Mikołajem poszli do Wiktorii z prezentami. Podczas spotkania z ulubieńcem dzieci nie zabrakło wspólnych zdjęć i uścisków. Radość i uśmiech obdarowanej, która codziennie zmaga się z wieloma trudnościami, były najlepszym podziękowaniem.

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu osób czas prezentów, miłości, spokoju i rodzinnego ciepła. Często tuż obok nas żyją osoby, które codziennie mierzą się z wieloma wyzwaniami, dlatego warto dzielić się dobrem i pomagać! Mundurowi złożyli życzenia dziewczynce oraz jej rodzinie!

źródło: Podkarpacka Policja

Shares