Rekrutacja na warsztaty ceramiczne z Katarzyną Ziomek

W dniach 18 i 25 lipca br. odbędą się kolejne zajęcia edukacyjne organizowane przez Gminę Bukowsko w ramach II etapu koncepcji „Uniwersytet Samorządności”. Tym razem zapraszamy serdecznie mieszkańców Powiatu Sanockiego na warsztaty ceramiczne z artystką ceramiczką Katarzyną Ziomek prowadzącą pracownię PePesza w woli Sękowej i współpracującą z Uniwersytetem Ludowym Rzemiosła Artystycznego. 

Warsztaty ceramiczne są cenioną na całym świecie formą spędzania wolnego czasu. Uczestnicy zajęć mogą oderwać się od codziennych obowiązków, zrelaksować się i sprawdzić swój twórczy potencjał. Program warsztatów ceramicznych przygotowaliśmy z myślą o wszystkich osobach poszukujących sposobów na ciekawe spędzenie czasu wolnego, szukających nowych wyzwań i pragnących rozwijać się w sposób twórczy. Warsztaty ceramiczne dopasowane są do  możliwości czasowych, ale też oczekiwań uczestników. Przy pomocy czterech żywiołów: wody, ognia, powietrza i ziemi, stworzą Państwo swoje własne, unikatowe naczynia kamionkowe. 

Oferta bezpłatnych warsztatów rzemiosła artystycznego skierowana jest do osób, które chciałyby  zdobyć podstawowe umiejętności w dziedzinie ceramiki, by móc dalej rozwijać pasję do lepienia. Zajęcia odbywać się będą w 12 osobowych grupach w dwóch terminach ze względu na potrzebę wypalenia powstałych na pierwszych zajęciach przedmiotów. W pierwszym dniu  serwowany będzie obiad oraz kawa. 

Zapraszamy Państwa 18  lipca 2023 r. w godz. 9:00- 14:00 i 25 lipca 9:00 -12:00 do Domu Ludowym w Bukowsku.

Zapisy do 14 lipca 2023 r. pod numerem tel. 13 46 74 015 wew. 37 oraz e-mail: ndabrowka@bukowsko.pl.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt realizowanych w ramach  Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021-2025, w ramach II etapu koncepcji „Uniwersytet Samorządności” i dofinansowany jest ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego.

źródło: Gmina Bukowsko

Shares