Uszkodził bariery i odjechał

Policjanci ustalili właściciela pojazdu, który na drodze S19, wjechał w bariery energochłonne, spowodował uszkodzenie i odjechał z miejsca zdarzenia. Kierujący nie zorientował się, że wskutek uderzenia na miejscu został przedni zderzak, który odpadł od pojazdu wraz z tablicą rejestracyjną. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, 56-latek został ukarany mandatem.

W miniony piątek przed godz. 13, policjanci niżańskiego ruchu drogowego, interweniowali na miejscu uszkodzenia barier energochłonnych, do jakiego doszło na drodze S19 w Nisku. Z otrzymanych informacji wynikało, że kierowca osobówki, który wjechał w bariery odjechał z miejsca zdarzenia.

Kiedy mundurowi dotarli na miejsce okazało się, że uszkodzeniu uległa część barierki dzielącej pasy jezdni. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem zjechał z drogi i uderzył w metalowe elementy. Tuż obok miejsca, w którym doszło do uszkodzenia barier, funkcjonariusze znaleźli przedni zderzak pojazdu osobowego wraz z tablicą rejestracyjną. Zderzak został zabezpieczony, a mundurowi ustalili właściciela „zguby”.

56-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego przyznał, że w ubiegły piątek, jadąc drogą S19 w Nisku, stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w bariery energochłonne i odjechał z miejsca zdarzenia. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem.

źródło: Podkarpacka Policja

Shares