Pożar marketu budowlanego i utrudnienia w ruchu

W związku z trwającą akcją gaszenia pożaru marketu budowlanego Krośnie, część miejskich ulic została zamknięta. Utrudnienia w ruchu potrwają do czasu zakończenia działań gaśniczych.

Od kilkudziesięciu godzin trwa akcja gaszenia pożaru, który wybuchł w jednym z marketów budowlanych w Krośnie. Ze względu na zaangażowanie w działania znacznej liczby pojazdów ratowniczych, na terenie miasta występują utrudnienia w ruchu.    

Celem zapewnienia dojazdu na miejsce nowych zastępów strażackich oraz efektywnego transportu wody, część krośnieńskich ulic została wyłączona z ruchu dla mieszkańców. Na skrzyżowaniach znajdują się policjanci i strażnicy miejscy, którzy wskazują kierunek objazdów.

Podróżujący ul. Podkarpacką nie mogą wjechać w ul. Lwowską oraz ul. Grodzką. Osoby planujące dostać się do centrum miasta, kierowane są w ul. Jagiellońską oraz ul. Czajkowskiego, jednak ze względu na ograniczoną przepustowość w/w dróg, sugerujemy korzystać z ul. Pużaka oraz ul. Krakowskiej.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów i funkcjonariuszy straży miejskiej.

źródło: Podkarpacka Policja

Shares