Podkarpaccy „łowcy głów” namierzyli poszukiwanego przez policję

37-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, aby uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwo, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał za mężczyzną list gończy. Podkarpaccy „łowcy głów” namierzyli poszukiwanego. Ukrywał się w jednym z domów na terenie Głogowa Małopolskiego. Chcąc uniknąć zatrzymania schował się pod schodami.

W drugiej połowie maja br., podkarpaccy „łowcy głów”, przyjęli do prowadzenia poszukiwania 37-latka, który chcąc uniknąć konsekwencji za swoje zachowanie, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za mężczyzną, Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał list gończy. Mężczyzna dopuścił się przestępstwa na małoletniej poniżej 15 roku życia.  

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzili intensywne czynności, mające na celu ustalenie miejsca pobytu poszukiwanego 37-latka. Ich praca przyniosła efekty. Policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywa się w jednym z domów na terenie Głogowa Małopolskiego.

W miniony piątek, funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres. Drzwi do domu były zamknięte i mimo wielokrotnego wzywania, nikt nie otwierał. Policjanci wiedzieli, że w budynku przebywa poszukiwany przez nich mężczyzna, dlatego podjęli decyzję o siłowym wejściu do domu.

37-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, chcąc uniknąć zatrzymania schował się w szczelinie pod schodami. Mężczyzna został zatrzymany. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. 

źródło: Podkarpacka Policja

Shares