Kobieta skoczyła z zapory w Solinie

11 kwietnia w godzinach wieczornych ZRM Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Sanoku stacjonujący w Myczkowie został zadysponowany do trudnej akcji na Zaporze w Solinie.

Z wywiadu jaki otrzymali ratownicy wynikało iż poszkodowaną miała być tonąca kobieta, która chcąc odebrać sobie życie wskoczyła z Zapory do wody. Interwencja ZRM przy nieocenionym wsparciu służb OSP Polańczyk i pracowników Zapora W Solinie zakończyła się sukcesem, a pacjentka trafiła do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

W tym poście nie chodzi nam o tanią sensację nastawioną na dużą klikalność. Chcemy kolejny raz zwrócić Państwa uwagę na problem zaburzeń lękowych i DEPRESJI, która jest plagą naszych czasów i jest przyczyną wielu wyjazdów w Ratownictwie medycznym z rosnącą tendencją – również na naszym terenie.

Nie wstydźmy się o tym rozmawiać z zaprzyjaźnionym Ratownikiem, Pielęgniarką czy Lekarzem, którzy wiedzą jak pomóc! Pamiętajmy, że odebranie sobie życia jest najgorszym rozwiązaniem, bo DEPRESJA dzisiaj jest całkowicie wyleczalna, ale początkiem leczenia zawsze jest rozmowa” – informują na swoim profilu na FB ratownicy Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Sanoku.

Telefon Zaufania Fundacji „Twarze Depresji” 22 290 44 42
Całodobowa Linia Wsparcia 800 70 2222
Dziecięcy telefon zaufania 800121212

Fot. Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe w Sanoku

Przeczytaj także:

Shares