41-latek został zatrzymany za posiadanie narkotyków

Policjanci z ustrzyckiej komendy zostali wezwani na interwencję w związku z agresywnie zachowującym się mężczyzną, w rejonie dworca autobusowego. Na miejscu funkcjonariusze zastali 41-letniego mieszkańca naszego powiatu, przy którym ujawnili narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany, usłyszał już zarzut, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

W piątek przed godz. 22, policjanci z Ustrzyk, zostali powiadomieni o awanturującym się w rejonie dworca autobusowego, mężczyźnie. Na miejscu, funkcjonariusze zastali ratowników medycznych, zgłaszającego oraz osobę, której dotyczyło zgłoszenie. Z przekazanych przez świadka informacji wynikało, że zawiadomił służby, ponieważ zaniepokoił go stan zdrowia mężczyzny, bo ten przewrócił i uderzył głową w asfalt.   

41-latek był nietrzeźwy i się awanturował. Po udzieleniu mu pomocy medycznej okazało się, że nic mu się nie stało poza tym, że przesadził z alkoholem. Podczas wykonywanych czynności, w kurtce mężczyzny, policjanci znaleźli susz roślinny. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczona substancja to marihuana.    

Mieszkaniec naszego powiatu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 41-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut. Odpowie za posiadanie substancji zabronionych. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Podkarpacka Policja

Shares