Protest przewoźników. Policja dba o bezpieczeństwo protestujących

W związku z trwającym protestem przewoźników, na drogach dojazdowych do przejścia granicznego w Korczowej i Medyce, utworzyły się kolejki samochodów ciężarowych oczekujących na przekroczenie granicy. Policjanci dbają o bezpieczeństwo oraz o porządek i drożność dróg. W działaniach wspierani są przez funkcjonariuszy z innych województw.

Protest przewoźników generuje utrudnienia w ruchu. Na drogach dojazdowych do przejść granicznych w Korczowej i Medyce utworzyły się kolejki samochodów ciężarowych, które oczekują na przekroczenie granicy. Sytuacja może negatywnie wpływać na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego oraz okolicznych mieszkańców.

Policjanci dbają o to by w miejscach newralgicznych samochody ciężarowe nie utrudniały przemieszczania się innych uczestników ruchu drogowego. Funkcjonariusze na bieżąco podejmują działania, które mają na celu zapewnienie porządku oraz drożności dróg. Reagują na każdą pojawiającą się informację, czy zgłoszenie dotyczące utrudnień. Funkcjonariuszy z powiatu jarosławskiego i przemyskiego wspierają koledzy z Krakowa, Katowic i Wrocławia.

źródło: Podkarpacka Policja

Shares