Trwają poszukiwania 31-latki

Policjanci z jarosławskiej komendy wciąż poszukują zaginionej 31-letniej Patrycji Patryn-Biedroń. Funkcjonariusze sprawdzają każdy trop, który mógłby przyczynić się do odnalezienia mieszkanki Nielepkowic. W weekendowych działaniach, prowadzonych na rzece San i w jej okolicy, brali udział również strażacy, funkcjonariusze straży leśnej, grupa poszukiwawcza STORAT oraz mieszkańcy.

Od piątku trwają intensywne poszukiwania zaginionej 31-letniej mieszkanki Nielepkowic. W akcję zaangażowani są funkcjonariusze z jarosławskiej komendy, posterunku w Wiązownicy, Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, jak też strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiązownicy.

Weekendowe działania prowadzone były w rejonie rzeki San. Mundurowi sprawdzili teren przyległy do rzeki. Strażacy przy pomocy sonaru przeszukiwali wyznaczony odcinek Sanu. Do poszukiwań zaangażowano również operatora drona. W działania włączyli się także funkcjonariusze straży leśnej, grupa poszukiwawcza STORAT z trzema psami tropiącymi oraz mieszkańcy Nielepkowic.

Shares