Pikniki z Czyściochami w Kolbuszowej Górnej. Wstęp jest wolny!

Wakacje dobiegają końca, jednak to jeszcze nie koniec atrakcji! Bohaterowie Czyściochowa zapraszają dzieci i ich rodziców na bezpłatne pikniki, które organizuje Rossmann w miastach i miasteczkach w całej Polsce. Na najmłodszych gości czeka mnóstwo atrakcji: strefy tematyczne, konkursy z nagrodami, gry, zabawy, animacje na scenie, a przede wszystkim możliwość spotkania Czyściochów na żywo. Piknik w Kolbuszowej Górnej odbędzie się 23 sierpnia. Zapraszamy!

Województwo podkarpackie to kolejny region, w którym zawitają pikniki organizowane przez Rossmanna. W ostatnim czasie z ulubionymi bohaterami z Czyściochowa bawiły się dzieci w województwie warmińsko-mazurskim, dolnośląskim, pomorskim oraz lubelskim. Pikniki są kolejnymi działaniami Rossmanna w ramach Czyściochowa – inicjatywy, której celem jest kształtowanie nawyków higienicznych wśród najmłodszych poprzez zabawę.

– Na Pikniki z Czyściochami zapraszamy dzieci z rodzicami: zarówno mieszkające tu na stałe, ale również te przebywające na wakacjach. Najmłodszym gwarantujemy niezapomnianą zabawę, mnóstwo uśmiechu i masę atrakcji! – mówi Anna Tomczak, Kierownik Eventów Marketingowych w Rossmannie.

Podczas Pikników z Czyściochami zabawa koncentruje się nie tylko pod sceną, gdzie odbywają się animacje, zabawy oraz liczne gry i konkursy z nagrodami. Pikniki z Czyściochami to także strefy tematyczne: strefa wodnych tatuaży, dziecięcy salon fryzjerski z kolorowymi warkoczykami, zabawy z bańkami mydlanymi czy malowanie twarzy. W jednym z namiotów dzieci będą mogły zamienić się w projektantów i własnoręcznie wykonać kapelusz przeciwsłoneczny, który zabezpieczy ich głowy przed skutkami upałów. Nie zabraknie także uwielbianych przez najmłodszych dmuchańców, a ulubieni bohaterowie Czyściochowa: Świnka Zakatarzynka, Kot Pupik i Kotka Pupilka, Pies Łapson, Królik Higienek, Jelonek Gładzio oraz Lisica Rudka będą towarzyszyć dzieciom przez cały piknik.

Piknik w Kolbuszowej Górnej odbędzie się w środę 23 sierpnia w godzinach 10:00-14:00 w Przedszkolu Publicznym w Kolbuszowej Górnej. Dokładny adres: Kolbuszowa Górna 367.

Udział jest bezpłatny.

Szczegóły dotyczące poszczególnych spotkań można śledzić w wydarzeniach na Facebooku:

https://fb.me/e/1nJ205nim

źródło: rossmann

Shares